Doporučujeme návštěvu školy v rámci Dnů otevřených dveří. Je možná prohlídka školy i mimo tyto termíny, po telefonické nebo e-mailové domluvě (kontakt M. Svobodová, 725 727 097). Dále nás najdete na burzách škol a veletrzích vzdělávání pořádaných v Kraji Vysočina (Třebíč, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí) i mimo region (Kutná Hora, Jindřichův Hradec). Vzhledem k současné situaci jsou však některé burzy školy zrušeny.

Nabízíme konzultace domácích prací s vedoucími jednotlivých ateliérů před samotnými talentovými zkouškami (domluva termínu po telefonu nebo e-mailu, viz. kontakty na vedoucí ateliérů - Malba a ilustrace - MgA. Petr Kovář, Reklamní tvorba - Mgr. Věra Doležalová, Design a vizuální komunikace - MgA. Zuzana Bartošová, Design interiéru a bytových doplňků - MgA. Miroslav Misař, Design oděvu a módních doplňků - Mgr.A. Miloslava Svobodová, Arts management -         Mgr. Zdeňka Kozlíková.

Každoročně pořádáme talentové zkoušky ,,NANEČISTO", kde si uchazeči mohou vyzkoušet jednotlivé úkoly (kresba a malba) a také zkonzultovat domácí práce k talentovým zkouškám. Akce se koná v pátek 6. listopadu a v sobotu 7. listopadu 2020.