Doporučujeme návštěvu školy v rámci Dnů otevřených dveří. Je možná prohlídka školy i mimo tyto termíny, po telefonické nebo e-mailové domluvě (kontakt M. Svobodová, 725 727 097). Dále nás najdete na burzách škol a veletrzích vzdělávání pořádaných v Kraji Vysočina (Třebíč, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí) i mimo region (Kutná Hora, Jindřichův Hradec).

Nabízíme konzultace domácích prací s vedoucími jednotlivých ateliérů před samotnými talentovými zkouškami (domluva termínu po telefonu nebo e-mailu, viz. kontakty na vedoucí ateliérů - Malba a ilustrace - MgA. Petr Kovář, Reklamní tvorba - Mgr. Věra Doležalová, Design a vizuální komunikace - MgA. Martin Šmíd, Design interiéru a bytových doplňků - MgA. Miroslav Misař, Design oděvu a módních doplňků - Mgr.A. Miloslava Svobodová. Informace k oboru Arts management - Ing. Gabriela Hautová).

Každoročně pořádáme talentové zkoušky ,,NANEČISTO", kde si uchazeči mohou vyzkoušet jednotlivé úkoly (kresba a malba) a také zkonzultovat domácí práce k talentovým zkouškám. Akce se koná v sobotu 17. listopadu 2018 od 9 do 15 hod. Registrace na svobodova@helenin.cz  do 9. 11. 2018.